Son Dakika Haberleri

0

Haberler

Daha Fazla G?ster
Daha Fazla G?ster
  Saat: 09:16 (GMT +3:00)

Ekonomik Takvim

Zaman D?viz Olay A??klanan Beklenti ?nceki
Beklenen ?nemli Ekonomik Olaylar
28dk   EUR Fransa Tüketici Giderleri (Ayl?k)   0,2% 0,8%
28dk   EUR Fransa Tüketici Fiyat Endeksi (TüFE) (Ayl?k)    0,0% 0,8%
28dk   EUR Fransa Harmonize Tüketici Fiyatlar? Endeksi (HICP) (Ayl?k)      0,1%
43dk   CHF KOF Ekonomik G?stergesi   94,9 94,4
43dk   EUR ?spanya Gayri Safi Yurti?i Has?la (GSY?H) (?eyreklik)   0,7% 0,7%
2sa 13dk   GBP ??letme Yat?r?m? (?eyreklik)   0,5% 0,5%
2sa 13dk   GBP Cari Hesap   -32,0B -23,7B

Video

En ?yi Kripto Paralar

Title Temizle
  ?sim Sembol Fiyat (USD) Piy. De? (24S) Hac. De? (24S)
Bit365娱乐手机版下载 BTC 11.467,4 $201,17B $39,88B -12,47%
Ethereum ETH 301,72 $31,76B $13,83B -11,23%
Ripple XRP 0,41306 $17,46B $2,94B -11,88%
Bit365娱乐手机版下载 Cash BCH 415,91 $7,33B $3,14B -14,83%
Lite365娱乐手机版下载 LTC 117,588 $7,19B $5,50B -9,98%

Teknik Analizleri

GAU/TRY
263,248
28.06.2019 09:15
üye G?rü?leri
Bo?a Pazar?
50%
Ay? Pazar?
50%
?zet: Gü?Lü AL ??lem Yapmaya Ba?la
Hareketli Ortalama:Al (11)Sat (1)
?ndikat?rler:Al (11)Sat (0)
S3S2S1Pivot Noktas?R1R2R3
261,199262,025262,532263,358263,865264,691265,198

Hisse G?rüntüleyici

Hisseleri Ara
   
   
   
Bul

Kripto Para ?iftleri

Anl?k Kripto Para Fiyatlar?n? Takip Edin
   
   
   
Bul

?lgili Makaleler

28.06.2019 06:16 GMT

Ger?ek Zamanl? Finans Piyasalar?

Türk Endeksleri

?sim Son Fark Fark % Piyasa ?zlenimi Art. Aza.
BIST 100 95.573,12 +741,93 +0,78%
Up
71.00%
Down
20.00%
Unchanged
9.00%
71 20
BIST 50 92.594,00 +795,13 +0,87%
Up
78.00%
Down
18.00%
Unchanged
4.00%
39 9
BIST 30 119.521,31 +939,19 +0,79%
Up
80.00%
Down
20.00%
24 6
Bankac?l?k 133.036,75 +310,54 +0,23%
Up
75.00%
Down
16.67%
Unchanged
8.33%
9 2
Finans 111.014,05 +249,83 +0,23%
Up
44.58%
Down
32.53%
Unchanged
22.89%
37 27
Gayrimenkul Yat?r. 25.440,79 -130,39 -0,51%
Up
34.62%
Down
30.77%
Unchanged
34.62%
9 8

Dünya Endeksleri

?sim Son Fark Fark % Piyasa ?zlenimi Art. Aza.
Dow 30 26.526,58 -10,24 -0,04%
Up
63.33%
Down
36.67%
19 11
S&P 500 2.924,92 +11,14 +0,38%
Up
76.28%
Down
23.52%
Unchanged
0.20%
373 115
DAX 12.271,03 +25,71 +0,21%
Up
43.33%
Down
56.67%
13 17
Hang Seng 28.465,00 -156,42 -0,55%
Up
10.00%
Down
86.00%
Unchanged
4.00%
5 43
S&P/ASX 200 6.618,80 -47,50 -0,71%
Up
27.00%
Down
66.00%
Unchanged
7.00%
54 132
Shanghai 2.967,05 -29,74 -0,99%
Up
14.12%
Down
83.45%
Unchanged
2.42%
175 1034

Vadeli Endeksler

?simAySonFark %
DAXEyl 201912.264,0-0,16%
Euro Stoxx 50Eyl 20193.430-0,12%
?ngiltere 100Eyl 20197.335,2-0,06%
S&P 500Eyl 20192.932,12+0,04%
S&P 500 VIXTem 201916,17+0,59%
NasdaqEyl 20197.679,00-0,15%

Emtialar

?simAySonFark %
Alt?nA?u 20191.419,55+0,53%
Ham Petrol WTIA?u 201959,09-0,57%
Gümü?Eyl 201915,328+0,22%
Do?al GazA?u 20192,324+0,09%
ABD Soya FasulyesiA?u 2019897,00+0,38%
Amerikan Bu?dayEyl 2019543,38-0,53%

?nde Gelen Türk Hisse Senetleri

?simSonFarkFark %
Garanti Bank8,95+0,06+0,67%
Güne? Sigorta A.?.1,030-0,010-0,96%
THY12,660+0,190+1,52%
?ekerbank T.A.?.0,970+0,020+2,11%
Akbank TAS6,68-0,04-0,60%
Ege Endüstri Ve Tic..492,10+15,80+3,32%

?nemli Hisse Senetleri

?simSonFarkFark %
Exxon Mobil75,78-0,82-1,07%
Alibaba ADR170,90+1,91+1,13%
Deutsche Bank6,562+0,064+0,98%
Facebook189,64+1,84+0,98%
Alphabet A1.076,63-3,69-0,34%
Apple199,74-0,06-0,03%

ETFler

?simSonFarkFark %
SPDR S&P 500291,78+1,05+0,36%
Invesco QQQ Trust Se.186,62+0,71+0,38%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares132,92-0,14-0,11%
SPDR S&P Metals & Mi.27,9000+0,0800+0,29%
iShares MSCI Emergin.42,9393+0,2800+0,66%

Oranlar & Tahviller

?simAySonFark
?talya Hük. Bon.Eyl 2019134,16+0,34
ABD 10 Y?l. BonoEyl 2019127,84-0,01
ABD 30 Y?l. Hzn. Bon.Eyl 2019155,45-0,10
?ngiltere Bonolar?Eyl 2019130,50-1,09
Euro BundEyl 2019172,68-0,01
Euro SCHATZEyl 2019112,2630,000

 

 

 

 

 

 

Google ile Kay?t Ol
veya
E-posta ile Kay?t Ol