Z ostatniej chwili

0

Wiadomo?ci

Poka? wi?cej wiadomo?ci
Poka? wi?cej analiz
  Aktualny czas: 08:17 (GMT +2:00)

Kalendarz ekonomiczny

Czas Wal. Wydarzenie Obecny Prognoza Poprzedni
Dni wolne i ?wi?ta - Pi?tek, 28 Czerwiec 2019
Ca?y dzień   Ukraina - Dzień Konstytucji
Nadchodz?ce kluczowe wydarzenia ekonomiczne
27min   EUR Wydatki konsumpcyjne we Francji (m/m)   0,2% 0,8%
27min   EUR Wska?nik CPI we Francji (m/m)    0,0% 0,8%
27min   EUR Wska?nik HICP we Francji (m/m)      0,1%
42min   CHF Wska?niki wiod?ce KOF   94,9 94,4
42min   EUR PKB Hiszpanii (k/k)   0,7% 0,7%
1h 42m   PLN Wska?nik CPI (r/r)    2,4% 2,4%
1h 42m   PLN Wska?nik CPI (m/m)    0,2% 0,2%

Filmy

Najpopularniejsze kryptowaluty

Title Wyczy??
  Nazwa Symbol Cena (USD) Kap. Wol. (24h) Zm. (24h)
Bit365娱乐手机版下载 BTC 11.474,8 201,88B $ 40,11B $ -12,39%
Ethereum ETH 301,73 31,89B $ 13,88B $ -11,23%
Ripple XRP 0,41341 17,49B $ 2,95B $ -11,78%
Bit365娱乐手机版下载 Cash BCH 416,09 7,34B $ 3,15B $ -14,79%
Lite365娱乐手机版下载 LTC 117,547 7,23B $ 5,53B $ -10,01%

Analiza techniczna

WIG20
2.299,50
27.06.2019 16:49
Nastroje Cz?onków
Byczy
50%
Nied?wiedzi
50%
Podsumowanie: MOCNE KUP Rozpocznij trading
?rednie krocz?ce:Kup (10)Sprzedaj (2)
Wska?niki:Kup (11)Sprzedaj (0)
S3S2S1Pivot PointsR1R2R3
2.287,502.290,502.295,502.298,502.303,502.306,502.311,50

Skaner akcji

Skanuj akcje
   
   
   
Znajd?

Pary kryptowalutowe

Zdob?d? notowania kryptowalut w czasie rzeczywistym
   
   
   
Znajd?

Artyku?y powi?zane

28.06.2019 06:17 GMT

Rynki finansowe w czasie rzeczywistym

Indeksy GPW w czasie rzeczywistym

Nazwa Ost. Zm. Zm.% Przegl?d rynku Wzro. Spa.
WIG20 2.335,13 +17,96 +0,78%
Up
80.00%
Down
20.00%
16 4
WIG30 2.685,52 +18,43 +0,69%
Up
76.67%
Down
20.00%
Unchanged
3.33%
23 6
WIG 60.293,37 +440,67 +0,74%
Up
47.98%
Down
27.17%
Unchanged
24.86%
166 94
mWIG40 4.097,98 +23,06 +0,57%
Up
72.50%
Down
17.50%
Unchanged
10.00%
29 7
sWIG80 11.774,28 +118,15 +1,01%
Up
55.00%
Down
31.25%
Unchanged
13.75%
44 25

Indeksy ?wiatowe

Nazwa Ost. Zm. Zm.% Przegl?d rynku Wzro. Spa.
Dow 30 26.526,58 -10,24 -0,04%
Up
63.33%
Down
36.67%
19 11
S&P 500 2.924,92 +11,14 +0,38%
Up
76.28%
Down
23.52%
Unchanged
0.20%
373 115
DAX 12.271,03 +25,71 +0,21%
Up
43.33%
Down
56.67%
13 17
Hang Seng 28.470,50 -150,92 -0,53%
Up
10.00%
Down
86.00%
Unchanged
4.00%
5 43
Nikkei 225 21.229,50 -108,67 -0,51%
Up
25.89%
Down
70.98%
Unchanged
3.12%
58 159

Indeksy Futures

NazwaMiesi?cznyOst.Zm.%
WIG20Wrz. '192.299,50+1,08%
DAXWrz. '1912.266,5-0,14%
FTSE 100Wrz. '197.335,2-0,06%
S&P 500Wrz. '192.932,38+0,05%
NasdaqWrz. '197.680,00-0,14%
Nikkei 225Wrz. '1921.222,5-0,18%

Towary

NazwaMiesi?cznyOst.Zm.%
Z?otoSie. '191.419,15+0,51%
Ropa WTISie. '1959,10-0,56%
SrebroWrz. '1915,322+0,18%
Gaz ziemnySie. '192,324+0,09%
Soja USSie. '19897,12+0,39%
Pszenica USWrz. '19543,50-0,50%

Wiod?ce polskie papiery warto?ciowe

NazwaOst.Zm.Zm.%
CEZ as91,05-0,45-0,49%
PKO BP42,96+0,38+0,89%
Pekao112,20+0,70+0,63%
mBank435,00+9,60+2,26%
Cersanit sa4,910,000,00%
KGHM103,95+1,20+1,17%

Akcje G?ówne

NazwaOst.Zm.Zm.%
Exxon Mobil75,78-0,82-1,07%
Alibaba ADR170,90+1,91+1,13%
Deutsche Bank6,562+0,064+0,98%
Facebook189,64+1,84+0,98%
Alphabet A1.076,63-3,69-0,34%
Apple199,74-0,06-0,03%

ETFs

NazwaOst.Zm.Zm.%
SPDR S&P 500291,78+1,05+0,36%
Invesco QQQ Trust Se.186,62+0,71+0,38%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares132,92-0,14-0,11%
SPDR S&P Metals & Mi.27,9000+0,0800+0,29%
iShares MSCI Emergin.42,9393+0,2800+0,66%

Stopy & Obligacje

NazwaMiesi?cznyOst.Zm.
Euro BTPWrz. '19134,16+0,34
USA 10-letnie T-Note.Wrz. '19127,84-0,01
USA 30-letnie T-Bond.Wrz. '19155,45-0,10
Wielka Brytania Gilt.Wrz. '19130,50-1,09
Euro BundWrz. '19172,68-0,01
Euro SCHATZWrz. '19112,2630,000

 

 

 

 

 

 

Rejestracja przez Google
lub
Rejestracja przez e-mail