Breaking news

0

Nieuws

Toon meer nieuws
Toon meer analyses
  Huidige Tijd: 08:17 (GMT +2:00)

Economische Kalender

Tijd Val. Gebeurtenis Actueel Verwacht Vorige
Aanstaande Belangrijke Economische Evenementen
27min   EUR Franse Consumentenuitgaven (Maandelijks)   0,2% 0,8%
27min   EUR Franse CPI (Maandelijks)    0,0% 0,8%
27min   EUR Franse Geharmoniseerde Consumentenprijsindex (HICP) (Maandelijks)      0,1%
42min   CHF KOF Voorlopende Indicatoren   94,9 94,4
42min   EUR Spaanse BBP (Kwartaal)   0,7% 0,7%
2u 12m   GBP Bedrijfsinvesteringen (Kwartaal)   0,5% 0,5%
2u 12m   GBP Lopende Rekening   -32,0B -23,7B

Video

Belangrijkste cryptovaluta's

Title Legen
  Naam Symbool Prijs (USD) Marktkap. Vol. (24u) Veran. (24u)
Bit365娱乐手机版下载 BTC 11.473,8 $201,88B $40,11B -12,40%
Ethereum ETH 301,72 $31,89B $13,88B -11,23%
Ripple XRP 0,41339 $17,49B $2,95B -11,79%
Bit365娱乐手机版下载 Cash BCH 416,09 $7,34B $3,15B -14,79%
Lite365娱乐手机版下载 LTC 117,548 $7,23B $5,53B -10,01%

Technische Analyses

EUR/USD
1,1367
28.06.2019 08:16
Reacties van leden
Bullish
50%
Bearish
50%
Samenvatting: NEUTRAAL Begin met handelen
Moving Averages:Koop (7)Verkoop (5)
Indicatoren:Koop (2)Verkoop (6)
S3S2S1Pivot PointsR1R2R3
1,13571,13581,13611,13631,13661,13681,1370

Aandelenscreener

Aandelen scannen
   
   
   
Vind

Cryptovalutaparen

Bekijk real-time noteringen voor cryptovaluta's
   
   
   
Vind

Gerelateerde Artikelen

28.06.2019 06:17 GMT

Real-time Financi?le Markten

Nederlandse Indices

Naam Laatst +/- +/- % Marktoverzicht Stijgers Dalers
AEX 557,53 -0,71 -0,13%
Up
64.00%
Down
36.00%
16 9
AMX 784,42 +10,23 +1,32%
Up
84.00%
Down
12.00%
Unchanged
4.00%
21 3
AMS Small Cap 969,66 +3,46 +0,36%
Up
72.00%
Down
16.00%
Unchanged
12.00%
18 4
AEX All Share 826,49 -1,07 -0,13%
Up
59.20%
Down
24.80%
Unchanged
16.00%
74 31
AEX Financials 538,20 0,00 0,00%
Up
62.50%
Down
18.75%
Unchanged
18.75%
20 6

Wereld Indices

Naam Laatst +/- +/- % Marktoverzicht Stijgers Dalers
Dow 30 26.526,58 -10,24 -0,04%
Up
63.33%
Down
36.67%
19 11
S&P 500 2.924,92 +11,14 +0,38%
Up
76.28%
Down
23.52%
Unchanged
0.20%
373 115
DAX 12.271,03 +25,71 +0,21%
Up
43.33%
Down
56.67%
13 17
Hang Seng 28.470,50 -150,92 -0,53%
Up
10.00%
Down
86.00%
Unchanged
4.00%
5 43
S&P/ASX 200 6.618,80 -47,50 -0,71%
Up
27.00%
Down
66.00%
Unchanged
7.00%
54 132
Shanghai 2.967,15 -29,65 -0,99%
Up
14.12%
Down
83.45%
Unchanged
2.42%
175 1034

Indices Futures

NaamMaandLaatst+/- %
Futures AEXJul 2019556,60-0,02%
DAXSep 201912.265,8-0,15%
Euro Stoxx 50Sep 20193.430-0,12%
FTSE 100Sep 20197.336,0-0,05%
Futures S&P 500Sep 20192.932,12+0,04%
Nikkei 225Sep 201921.222,5-0,18%

Grondstoffen

NaamMaandLaatst+/- %
GoudAug 20191.419,05+0,50%
Ruwe olie WTIAug 201959,09-0,57%
ZilverSep 201915,322+0,18%
AardgasAug 20192,324+0,09%
VS SojabonenAug 2019897,12+0,39%
VS TarweSep 2019543,50-0,50%

Toonaangevende Aandelen in Nederland

NaamLaatst+/-+/- %
ING Groep10,186+0,188+1,88%
Unilever4.862,50-29,00-0,59%
Royal Dutch Shell A28,790-0,325-1,12%
Akzo Nobel81,84+0,14+0,17%
Ahold Delhaize19,658+0,154+0,79%
ASML179,70+0,70+0,39%

Toonaangevende Aandelen

NaamLaatst+/-+/- %
Exxon Mobil75,78-0,82-1,07%
Alibaba ADR170,90+1,91+1,13%
Deutsche Bank6,562+0,064+0,98%
Facebook189,64+1,84+0,98%
Alphabet A1.076,63-3,69-0,34%
Apple199,74-0,06-0,03%

ETFs

NaamLaatst+/-+/- %
SPDR S&P 500291,78+1,05+0,36%
Invesco QQQ Trust Se.186,62+0,71+0,38%
iShares S&P Europe 3.46,18000,00000,00%
SPDR Gold Shares132,92-0,14-0,11%
SPDR S&P Metals & Mi.27,9000+0,0800+0,29%
iShares MSCI Emergin.42,9393+0,2800+0,66%

Rentetarieven & Obligaties

NaamMaandLaatst+/-
Euro BTPSep 2019134,16+0,34
US 10 YR T-NoteSep 2019127,84-0,01
US 30Y T-BondSep 2019155,45-0,10
UK GiltSep 2019130,50-1,09
Euro BundSep 2019172,68-0,01
Euro SCHATZSep 2019112,2630,000

 

 

 

 

 

 

Inschrijven via Google
of
Inschrijven via e-mail