Berita Tergempar

0
  Masa Semasa: 14:17 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
28min   EUR Perbelanjaan Pengguna Perancis (MoM)   0.2% 0.8%
28min   EUR CPI Perancis (MoM)    0.0% 0.8%
28min   EUR HICP akhir Perancis (MoM)      0.1%
43min   CHF Petunjuk Utama KOF   94.9 94.4
43min   EUR KDNK Sepanyol (QoQ)   0.7% 0.7%
2h 13m   GBP Pelaburan Perniagaan (QoQ)   0.5% 0.5%
2h 13m   GBP Akaun Semasa   -32.0B -23.7B

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bit365娱乐手机版下载 BTC 11,471.9 $201.88B $40.11B -12.42%
Ethereum ETH 301.82 $31.89B $13.88B -11.20%
Ripple XRP 0.41334 $17.49B $2.95B -11.80%
Bit365娱乐手机版下载 Cash BCH 416.06 $7.34B $3.15B -14.79%
Lite365娱乐手机版下载 LTC 117.552 $7.23B $5.53B -10.01%

Kajian Teknikal

KLCI
1672.68
Jun. 28, 2019 14:15
Sentimen Ahli
Bullish
50%
Bearish
50%
Ringkasan: JUAL KUAT Mula Berdagang
Purata Pergerakan:Beli (5)Jual (7)
Petunjuk:Beli (2)Jual (6)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1672.681672.681672.681672.681672.681672.681672.68

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Jun. 28, 2019 06:17 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,672.68 -0.02 0.00%
Up
36.67%
Down
36.67%
Unchanged
26.67%
11 11
Malaysia Top 100 11,641.75 -1.12 -0.01%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 14,637.91 -5.34 -0.04%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 4,424.78 -17.66 -0.40%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 26,526.58 -10.24 -0.04%
Up
63.33%
Down
36.67%
19 11
S&P 500 2,924.92 +11.14 +0.38%
Up
76.28%
Down
23.52%
Unchanged
0.20%
373 115
DAX 12,271.03 +25.71 +0.21%
Up
43.33%
Down
56.67%
13 17
S&P/ASX 200 6,618.80 -47.50 -0.71%
Up
27.00%
Down
66.00%
Unchanged
7.00%
54 132
Hang Seng 28,470.50 -150.92 -0.53%
Up
10.00%
Down
86.00%
Unchanged
4.00%
5 43
Shanghai 2,967.51 -29.28 -0.98%
Up
14.12%
Down
83.45%
Unchanged
2.42%
175 1034

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Sep 201926,573.5+0.10%
S&P 500Sep 20192,932.12+0.04%
NasdaqSep 20197,679.00-0.15%
Nikkei 225Sep 201921,222.5-0.18%
China A50Jul 201913,436.5-1.29%
Singapore MSCIJul 2019377.70-0.40%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIOgos 201959.09-0.57%
Minyak BrentSep 201965.30-0.56%
EmasOgos 20191,419.25+0.51%
Minyak Kacang SoyaOgos 201928.00+0.29%
Kapas AS #2Okt 201965.93-0.09%
Gandum ASSep 2019543.38-0.53%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASSep 2019127.84-0.01
Bund EuroSep 2019172.68-0.01
Bon Kerajaan JepunSep 2019153.85+0.11
Gilt UKSep 2019130.50-1.09
Bon-T 30T ASSep 2019155.45-0.10
Indeks Dolar ASSep 201995.757+0.015

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.29.82+0.11+0.37%
iShares MSCI EM42.9393+0.2800+0.66%
SPDR S&P 500291.78+1.05+0.36%
SPDR Gold Trust132.92-0.14-0.11%
Ishares Core S&P/Asx.27.38-0.13-0.47%
ETFS Leveraged Soybe.1.4330.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil75.78-0.82-1.07%
Alibaba ADR170.90+1.91+1.13%
Twitter Inc34.74-0.48-1.36%
Facebook189.64+1.84+0.98%
Alphabet A1,076.63-3.69-0.34%
Apple199.74-0.06-0.03%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.92+0.03+0.34%
Tenaga Nasional13.82+0.14+1.02%
Axiata4.99-0.01-0.20%
Bumiputra Commerce5.340-0.010-0.19%
IHH Healthcare5.79-0.01-0.17%
Sime Darby2.29-0.01-0.43%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel